Základní pravidla

Zamčeno
Uživatelský avatar
Dawid
Moderátor
Moderátor
Reactions:
Příspěvky: 2097
Registrován: 12 úno 2019, 19:58
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Základní pravidla

Příspěvek od Dawid »

Předmětem diskusí na těchto stránkách je poskytnout prostor, kde se lidé a fandové vozu Fiat TIPO mohou setkávat a vyměňovat si své názory či postřehy.

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Admin nenese žádnou odpovědnost za Vaše názory a komentáře, nemůžeme ovlivnit její obsah. Vyhrazuji si však právo příspěvky odstraňovat podle vlastního uvážení. Nebo na základě nahlášení adminům či moderátorům tohoto fóra. Nepřijatelné jsou zejména texty urážlivé, vulgární, rasistické nebo příspěvky, které jsou neplacenou reklamou či mají obsah pornografického původu. Základní principy jsou dodržování zákonů ČR, zákaz zneužívání tohoto prostoru ke spamování či komerčním aktivitám a slušnost.

Je nepřípustné propagovat v komentářích a diskusích komerční produkty či soukromé firmy, pokud to přímo nesouvisí s podstatou diskuse, či zveřejňovat na ně odkazy. Vzhledem k tomu, že není možné přesně definovat, co ještě souvisí s diskusí a co už je záměrná propagace, vyhrazují si admini právo toto posuzovat dle svého rozhodnutí.

Budeme zejména posuzovat.

- Argumentace ad hominem - dochází k ní, pokud nekritizujete dílo samotné, tzn. diskusní příspěvek, článek, ale místo toho začnete používat osobní urážky vůči autorovi.

- Příspěvky off topic - jde o takové příspěvky, které se nedrží daného tématu diskuse. K všobecné diskuzi zde máme příslušné téma.

- Spamovací a reklama - případy, kdy uživatelé v diskusi či komentářích zveřejňuje reklamu či oznámení, které nesouvisí s daným tématem. Taková propagace může být uváděna v příslušné sekci "komerční sekce" kde bude moct být vložena reklama za uhrazení členského poplatku.

- Inzerce - veškerá inzerce slouží pouze pro soukromý prodej. Tzn prodávám to co mám a nedělám si zde byznys. V případě, že by chtěl někdo propagovat svůj e-shop, nabídku svých služeb apod. je nutné kontaktovat admina za účelem zhodnocení. U komerčních inzerzce a inzerce za účelem výdělku a obchodování bude požadován příspěvek na provoz fóra. Příspěvek bude platný vždy na aktuální kalendářní rok. Výše takového příspěvku je stanovena na 100 Czk. V ostatních případech bude inzerce smazána.

Admin


Obrázek
Zamčeno